Aquarel op papier Henri de Haas Central Park
Central Park liefde
Henri de Haas, zomer 1995
Aquarel op papier
Aanleiding voor deze aquarel was een opdracht aan Henri de Haas en enkele andere kunstenaars om elk een werk te maken dat in grote oplage kon worden geproduceerd (ets, zeefdruk, steendruk, linoleumsnede etc), bij wijze van jubileumgeschenk voor alle medewerkers van Van Gend&Loos. De Haas besloot om letterlijk te laten zien wat de vrachtwagens van VanGend&Loos allemaal wel niet vervoerden en maakte een serie van 125 aquarellen op formaat 10x15 cm, die elk op een voorgedrukte tekening van een vrachtwagen werden geplakt. ‘Central Park liefde’ is een van de werkjes uit die serie. Het werd uiteindelijk niet op een vrachtwagen geplakt. Wel werd het opgenomen in de keuze van 76 aquarellen, verschenen in 1976 in het boekje Aladins schrik / Aladins terror Venlo 1996, Drukkerij Van Spijk, afb. 11.
Startbod: 100,-