Veilingitem De Eester

Aquarel Henri de Haas (te zien bij Achter de Ramen)

Illustration
Beschrijving

huisje boompje beestje
Henri de Haas, zomer 1995
Aquarel op geprinte afbeelding

startbod 100,-

Aanleiding voor deze aquarel was een opdracht aan Henri de Haas en enkele andere kunstenaars om elk een werk te maken dat in grote oplage kon worden geproduceerd (ets, zeefdruk, steendruk, linoleumsnede etc), bij wijze van jubileumgeschenk voor alle medewerkers van Van Gend&Loos. De Haas besloot om letterlijk te laten zien wat de vrachtwagens van VanGend&Loos allemaal wel niet vervoerden en maakte een serie van 125 aquarellen op formaat 10x15 cm. ‘huisje boompje beestje’ is een daarvan. Een keuze van 76 aquarellen verscheen in 1976 in het boekje Aladins schrik / Aladins terrorVenlo 1996, Drukkerij Van Spijk.
Uit de nalatenschap van Henri de Haas (1937-2018)

Geplaatst op 24 maart 2024, 08:00 uur
Deel dit:

Wil jij dit product?

Deze veiling is gesloten op 7 april 2024, 00:00 uur.
Iedereen bedankt voor het meedoen!

EERDERE BIEDINGEN (1)
Nicky € 100,00 31 mrt 13:11