Veilingitem De Eester
Aquarel van Henri de Haas de Lucht, gedoneerd door Susan Legene
Beschrijving
De Lucht – grijs
Aquarel, ongedateerd, c. 2007, niet gesigneerd
Zie ook een fragment in: Henri de Haas, Uitgeknipt ingelijst / Cut out Framed,
Leerdam 2013, afb 203, p. 53.
Uit de nalatenschap van Henri de Haas (1937-2018)
In het echt zien? Dat kan! Want dit werk is te zien bij Achter de Ramen. Hoek Feike de Boerlaan
startbid 150,-