Veilingitem De Eester

Aquarel van Henri de Haas de Lucht, gedoneerd door Susan Legene

Illustration
Beschrijving

De Lucht – grijs
Aquarel, ongedateerd, c. 2007, niet gesigneerd
Zie ook een fragment in: Henri de Haas, Uitgeknipt ingelijst / Cut out Framed,
Leerdam 2013, afb 203, p. 53.
Uit de nalatenschap van Henri de Haas (1937-2018)

In het echt zien? Dat kan! Want dit werk is te zien bij Achter de Ramen. Hoek Feike de Boerlaan

startbid 150,-

Geplaatst op 24 maart 2024, 07:57 uur
Deel dit:

Wil jij dit product?

Deze veiling is gesloten op 7 april 2024, 00:00 uur.
Iedereen bedankt voor het meedoen!

NOG GEEN BOD UITGEBRACHT