Veilingitem De Eester

'Lucie' - eerste roman van Stans Lutz

Illustration
Beschrijving

'Ik ben schrijver en schilder en woon 11 jaar in het Oostelijk Havenbegied. Voordat ik hier kwam wonen was ik 35 jaar decor- en kostuumontwerper voor het theater en gaf in dat vak ook twintig jaar les op de Gerrit Rietveld Academie.

Ik ontwierp voorstellingen voor heel veel verschillende regisseurs, o.a. Frans Strijards, maar ook het decor voor de musical 'Doe Maar’ en misschien bezochten jullie Theater het Amsterdamse Bos waar ik tien jaar vaste ontwerper was in het openluchttheater.

Ik schreef en illustreerde daarnaast diverse boeken in verschillende genres (non-fictie en prentenboeken) en ben vijf jaar geleden ook weer gaan schilderen. Op mijn website www.stanslutz.nl kun je meer over mij lezen.

Mijn eerste roman: Lucie (uitgegeven in 2022), winkelwaarde 21,95 doneer ik ‘gesigneerd’ aan de Eester.  Bieden kan vanaf 15 euro.

Ik doneer ook nog (deze staan te koop bij 'producten met een vaste prijs') 5 sets van 10 ansichtkaarten waarop mijn recente schilderwerk, voornamelijk portretten (een paar van mensen uit de buurt).'

Roman Lucie:

Waarde 21,95 euro

Bieden vanaf 15 euro

Geplaatst op 1 maart 2024, 11:13 uur
Deel dit:

Wil jij dit product?

Deze veiling is gesloten op 7 april 2024, 00:00 uur.
Iedereen bedankt voor het meedoen!

NOG GEEN BOD UITGEBRACHT